שאלות ותשובות

כמה זמן מראש צריך להכין מצגת?


עבודה על מצגת לוקחת כשבוע, יחד עם זאת זמן איסוף התמונות יכול לקחת זמן, לכן כדאי לא לחכות לרגע האחרון וברגע שהוחלט על מצגת כדאי להתקדם... נזכרתם ברגע האחרון? אפשרי לערוך מצגת גם בימים אחדים, אבל למה להכנס ללחץ כשלא צריך?
מה אורך המצגת שכדאי לעשות?


שאלת השאלות... מצד אחד ככל שהאירוע גדול יותר ויש אורחים מסוגים שונים, כדאי לעשות מצגות קצרות כדי לא לשעמם את האורחים, ובאירועים קטנים שבהם יש רק משפחה קרובה וחברים אפשר לעשות מצגות ארוכות... מצד שני במצגות קצרות קצת קשה להכניס את כל מה שאנחנו רוצים לספר על חתן הבר מצווה או ילדת הבת מצווה, לכן רבים הולכים על מצגת ממוצעת של כ-8 דקות.
מה זה מצגת? אתם עובדים עם Power Point?


כמובן שלא... כשאנחנו כותבים מצגת אנחנו מתכוונים לסרטון וידאו לכל דבר שנערך בכלים ובתוכנות המתקדמות ביותר שיש. הקובץ הסופי הוא בפורמט הנפוץ ביותר לוידאו - MP4
אפשר להוסיף גם סרטוני וידאו?


בהחלט כן, אפילו רצוי... לרוב יש לנו קטעי וידאו שצילמנו בגן או בטיולים ואין לנו יותר מידי שימוש בהם, כאן בדיוק המקום. כמובן שצריך להתאים את כמות קטעי הוידאו לאורך המצגת ולא להעמיס הרבה קטעים במצגת קצרה מידי.
כמה תמונות צריך לאסוף למצגת?


כמות התמונות משתנה לפי אורך המצגת, יש השפעה גם לשירים שנבחר... במידה ואנחנו בוחרים בשירים שקטים ומרגשים קצת התמונות יהיה איטי יותר ולהפך כמובן בשירים קצביים יותר. בגדול המפתח הוא כ-5 שניות לתמונה.
מהו תהליך העבודה על מצגת?


בשלב הראשון כמובן שיש לאסוף את התמונות לפי אורך המצגת שבחרנו, ניתן להעביר אלינו קבצים דיגטליים דרך ממשק הברת קבצים כאן באתר או בכל דרך אחרת. במידה ויש צורך בסריקת תמונות, אנו מבצעים זאת ללא עלות נוספת, יש צורך להביא את התמונות אלינו לסטודיו. לאחר איסוף התמונות נשוחח שוב ונראה על מה לשים דגש במצגת, אילו משפטי מפתח נכניס, מה המוזיקה שתלווה את התמונות ומה סגנון האפקטים שתרצו. לאחר סיום העריכה תקבלו קישור ייחודי לכם בו תוכלו לראות את המצגת ולהעביר הערות או הארות, במידה ויהיו, בצורה מסודרת... לאחר סיום התיקונים (שוב, במידה ויהיו) תקבלו את קובץ הוידאו להורדה אליכם למחשב. מומלץ לשמור בשני מחשבים שונים ואפילו על התקן חיצוני (Disk on key) בכגי לקחת לאירוע עצמו.
הלכה לי המצגת לאיבוד, מה אפשר לעשות?


קודם כל הקישור ששימש אותנו לעבודה על המצגת נשאר פתוח ולכן במידה והקישור אצלכם ניתן יהיה להוריד את המצגת דרכנו. גיבויים נשמרים אצלנו בדרך כלל עד 3 שנים, הגיבוי הוא לתוצר הסופי בלבד ולא לכל חומר הגלם שאיתו יצרנו את הוידאו.

יש לכם שאלה נוספת?

תודה על השאלה, נחזור אלייך בקרוב