מצגות, סרטים ומה שבינהם...

מזל טוב... האירוע שלכם מתקרב ואתם מחפשים עוד משהו מיוחד שיתפוס את תשומת לב האורחים. הדבר הראשון שעולה לכם בראש זאת מצגת לבר/בת מצווה, מצגת מושקעת שתלווה את ילד/ילדה/סבא/סבתא מילדות ועד היום. חשבו רגע על עצמכם כאורחים באירוע שבו נכחתם והייתה מצגת, כמה זה עניין אתכם כאורחים? בואו נשים רגע בצד את המצגת (עוד נחזור אליה בהמשך) ונעבור לרעיון הבא והמלהיב יותר.סרט, כן,כן!

סרט בהשתתפות כל המשפחה ו/או חברים. נעבוד עד שנמצא את הרעיון הנכון לסרט שלכם. יחד נחליט אם הסרט יהיה מצחיק או שאולי מרגש ודרמטי, ברוח ימי התנ"ך או בסגנון עתידני או אולי אפילו כולם גם יחד, מה שבטוח זה שמשעמם לא יהיה. רוצים להחזיר את הילד לימי התנ"ך? לצאת למסע בסגנון ראלטי?

רוצים לנסות לשחזר סרט אהוב? אני אפגש עמכם ואלמד מכם עבור מי אתם מכינים את הסרט, יחד נבין מה הם תחומי העניין של בעל האירוע ומה יכול להתאים כנושא הסרט שנכין. אלמד מכם מיהו הקהל באירוע, מהו אורך הסרט שאתם מבקשים להכין לאירוע, ואחשוב עמכם על המסר אותו אתם מבקשים להעביר לקהל ולבעל/ת השמחה. יום הצילום עצמו, בסופו של דבר, הוא יום חוויתי מאוד לילד ונותן לו תחושה של כוכב ליום אחד. בואו נחזור רגע למצגות... יש אירועים שלא מתאים להם הפקה של סרט, חוגגים יום הולדת עגול לאבא/אמא/סבא/סבתא? במקרה כזה מצגת משודרגת בהחלט יכולה לעשות את העבודה. למה משודרגת? אנחנו לא נסתפק רק בתמונות, תמיד נוסיף קטעי וידאו היסטוריים, ברכות מצולמות, קטעי ארכיון אז בין אם התקציב שלכם מתאים לסרט ובין אם למצגת הבית שלכם להפקה הוא כאן. להתראות בשמחות ...


שי גרינברג
שי גרינברג

#מצגתלברמצווה #מצגתלבתמצווה #ברמצווה #בתמצווה

26 צפיות0 תגובות