כמה רעש מצגת בר מצווה צריכה לעשות?

שאלו אותי מספר לקוחות: "ראינו כבר כמה מצגות וזה היה לנו רועש מידי, למה זה תמיד ככה?" אבל רעש תמיד תלוי במוזיקה שיש לנו ברקע?

נכון, לא תמיד המוזיקה במצגת צריכה להיות רועשת וקצבית, לא תמיד חייבים את הלהיט האחרון של הזמרת הצעירה שמקפיצה את הרחבה אבל בהחלט כדאי להתאים את המוזיקה גם לקהל היעד של המצגת וגם כמובן לתמונות שעוברות ברקע.

אבל שאלה אחת שצריך לשאול לפני שאנחנו בכלל מתחילים עם המוזיקה, מה יהיה הסגנון של המצגת?

פעמים רבות כשאנחנו רואים מצגת והאפקט לפעמים "משתלט" על המסך, גם אם המוזיקה שקטה, זה יראה לנו רועש.

מצד אחד אפשר להגיד שהתמונה "הולכת לאיבוד" בין כל האפקטים, מצד שני בנקודות מסויימות ולזמן מסויים לפעמים אפילו מומלץ להעלות את הקצב ואת הרעש על המסך, מתי? בדרך כלל כשאנחנו עורכים מצגת בר מצווה ואנחנו יודעים שהחברים של הילד יהיו באירוע, אז במקטע התמונות שלהם בהחלט ניתן לעשות יותר רעש, גם על המסך וגם באוזן. כשאנחנו שמים מקבץ תמונות מטיולים משפחתיים או בכלל כיף משפחתי, גם אז ניתן להעלות את קצב התמונות וקצב המוזיקה.

בתור כלל ראשוני אנחנו תמיד ממליצים להתחיל בתמונות ילדות, אפקטים רגועים ושקטים ומוזיקה מרגשת ורק אז להתחיל לאט להעלות את הקצב.

כמו כל המלצה גם זאת כמובן נתונה לשינויים וכל משפחה ומשפחה, כל מצגת בת מצווה וכל מצגת בר מצווה היא שונה וכל אחת מקבלת את טיפול האפקטים והמוזיקה לפי הסגנון הרצוי למשפחה, בין אם זה הגבעטרון ובין אם זה Guns N' Roses,

כל עוד אנחנו יודעים ומבינים יחד מי קהל היעד. אגב, לפעמים קהל היעד הוא רק המשפחה שחוגגת ופחות חשוב להם מה האורחים יגידו, זאת הרי מזכרת שנשארת למשפחה וגם זה בסדר.


אז כן רעש במוזיקה או לא, כן רעש על המסך או לא, זה לא משנה מה ראיתם בעבר. באירוע שלכם רק אתם קובעים.


אגב, אם כבר מדברים על מוזיקה, את השירים המומלצים שלנו כבר שמעתם? https://bit.ly/2ZPd4yi  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
לשלוח וואטסאפ צור קשר
לשלוח סמס צור קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות : 

 

כדור המבצעים למצגות לאירועים

© 2014 כל הזכויות שמורות לשי אייזנברג - הפקות וידאו

 

ניווט מקוצר לשירותים שלנו: 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon